בחרת לרכוש ספר דיגיטלי!

תכלס, הכי כיף וזמין.

אני ממליצה על רכישה של עותק דיגיטלי דרך אפליקציית עברית. למי שלא מכיר, זה אתר שבו ניתן למצוא עשרות אלפי ספרים ישראליים. רוכשים דרך האתר וקוראים באפליקצייה במכשיר הנייד, בטבלט או במחשב.

מעדיפים לקרוא בדרך אחרת?

גם טוב 😎 בחרו את האופציה הזו לרכישת עותק דיגיטלי שיגיע אליכם במייל בפורמט PDF וגם בפורמט EPUB – פורמט של ספרים דיגיטליים שניתן לפתוח באפליקציות קריאת ספרים שונות כמו iBooks או Google Play Books. הקבצים ישלחו אליכם במייל בתוך 24 שעות.

מה בספר?

בגיל 25 עזבתי את לימודי הארכיטקטורה בבצלאל והקמתי חברת סטארטאפ. בלי רקע טכני ועם אפס ניסיון עסקי. בגיל 28 עשיתי את האקזיט הראשון שלי. אחר כך הקמתי עוד חברת סטארטאפ. ואז עוד אחת. גם היא נמכרה באקזיט מוצלח, הפעם לחברת LinkedIn. 

נשמע נוצץ?

לעיתים נדירות. זה סיפור אמיתי ופתוח על החיים כיזמת. סיפור על גיוס הון של מעל 40 מיליון דולר, על אקזיטים מוצלחים אבל בעיקר על כל רגעי הפחד וחוסר האמונה. ועל איך הם עדיין קורים אחרי כל הצלחות.

וזה בעיקר סיפור על שונות. על שנים ארוכות כיזמת בלי שאף פעם התאמתי לסטריאוטיפ המקובל. לא הצטיינתי בתיכון, אין לי חברים מ 8200, אין לי ביטחון עצמי גבוה ואני עושה כל שביכולתי להימנע מאירועים עם הרבה אנשים. זה סיפור על הליכה במסלולים לא שגרתיים, על יצירתיות תחת אש ועל הליכה נגד הזרם.